Lukas Podolski nie próżnuje po przejęciu Górnika Zabrze. Klub właśnie ogłosił siódmy transfer przed nadchodzącym sezonem. Trójkolorowi sprowadzili utalentowanego 18-latka.

Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

W minionym sezonie Górnik Zabrze zdobył Puchar Polski i wicemistrzostwo kraju. Drużyna nie zamierza spocząć na laurach i będzie chciała poprawić wyniki w kolejnej kampanii. Klub w końcu został przejęty przez Lukasa Podolskiego, który może zacząć działać tak, jak chce.

Zobacz wideo "Biała Gwiazda" potrzebuje prezesa Wieczystej?? Kosecki: Ekstraklasa musi mieć silną Wisłę!

Górnik Zabrze dopiął kolejny transfer