Трамп. Фото: getty images

Президент США Дональд Трамп після саміту "Групи семи" розповів про "дуже хороші розмови" з Путіним і Зеленським та заявив, що, мовляв, обоє хотіли б завершити війну, але "не знають, як".

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на брифінг Трампа увечері 17 червня після саміту G7

Деталі: Трамп нагадав, що мав телефонну розмову з очільником Кремля, а невдовзі після того особисто спілкувався із Зеленським на полях саміту "Сімки" та розповів про дзвінок.

Реклама: