Трамп. Фото: getty images
Президент США Дональд Трамп після саміту "Групи семи" розповів про "дуже хороші розмови" з Путіним і Зеленським та заявив, що, мовляв, обоє хотіли б завершити війну, але "не знають, як".
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на брифінг Трампа увечері 17 червня після саміту G7
Деталі: Трамп нагадав, що мав телефонну розмову з очільником Кремля, а невдовзі після того особисто спілкувався із Зеленським на полях саміту "Сімки" та розповів про дзвінок.
Реклама:
















