IMAMO nove snimke opasnog egzibicionizma mladih na električnim romobilima.
Dva maloljetnika snimljena su u Zagrebu kako se romobilom voze po cesti. Pritom jedan nema kacigu i u rukama nosi kotač bicikla.
Drugi mladić snimljen je kako bez kacige vozi cestom na području Lučkog. Kako kaže čitatelj, prije nego što su ga uspjeli snimiti, vozio je i brže, no morao je usporiti zbog radova na cesti na koje je naišao.
Pogledajte snimke.
Tekst se nastavlja ispod oglasa






