Do wypadku doszło w środę 17 czerwca przed godziną 13 w miejscowości Jastrowie (woj. wielkopolskie), na 145. kilometrze trasy Jastrowie-Podgaje. Zginęli dwaj mężczyźni - kierowca i pasażer Toyoty. - Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania - powiedział w rozmowie z "Głosem Wielkopolski" Damian Pachuc z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

Toyota po zderzeniu z ciężarówką przewróciła się na jezdnię. Droga krajowa nr 11 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Zobacz wideo

30-latka przyjechała samochodem na komendę. Miała blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie

Artykuł jest aktualizowany