|00:00

Kūrėja, scenos ir muzikos mylėtojų ikona Gabrielė Vilkickytė praveria duris į savo gyvenimo virtuvę – joje daug vietos dainininkė skiria malonumams, gerai savijautai ir meilei gyvenimui.

Visą laidos įrašą rasite čia:

– Kaip jautiesi, gavusi geriausios metų alternatyvos apdovanojimą? – Taip ir jaučiuosi. Kaip tik tuo metu buvau sugrojusi koncertus mokyklose, aktų salėse – kokia pop atlikėja užsiimtų tokia alternatyva. – Kodėl nusprendei koncertuoti mokyklose? – Pavadinome tai „Rūpėjimo maištu“. Anksčiau, kai dar aš buvau mokykloje, kietas buvo tas, kuriam niekas nerūpėjo. Dabar man atrodo, kad pasauliui reikia žmonių, kuriems viskas rūpi.

Aš koncertavau dėl to, kad man rūpi Lietuva ir aš tikrai manau, kad Lietuva prasideda arba baigiasi mokykloje. Žinau, ką reiškia turėti mokytoją, kuris įkvepia norėti daugiau. Aš norėjau mokiniams parodyti, kaip svarbu bendrauti, kalbėti, smalsauti.