Robbanásra ébredtek a nyugat-szlovákiai település lakói kedd hajnalban.
Robbanás történt a hajnali órákban a szlovákiai Oszlány (Oslany) főterén. A Pozsonytól 100 kilométerre északkeletre fekvő településen egy ATM-et robbantottak fel ismeretlenek – adta hírül az Új Szó.A robbanás ereje akkora volt, hogy több helyi lakos is felébredt, a környéket törmelék borította be. A rendőrség lezárta a helyszínt, körbekordonozták a főteret, ahol helyszíni szemle indult: bizonyítékokat gyűjtenek és felmérik a károkat.Azt egyelőre nem tudni, mi lett a bankautomatában lévő pénzzel.A felrobbantott automatáról több képet is közölt a JOJ 24: https://www.facebook.com/tvjoj24/posts/pfbid0gq9EwndbXZtxQVfXFjgPY6BAFCMGj79avuK34w5aubVsFtaYF7qkjqjGG5Kjx84olBorítóképünkön az automata még ép állapotban a Google Street View fotóján.
Hozzászólások










