SLAVONIA band nastupit će 17. lipnja u navijačkoj zoni na Trgu bana Jelačića u Zagrebu uoči utakmice između Hrvatske i Engleske, a koncert organizira CFE Mi Hrvati.
Slavonia band, sastav sa sjedištem u Đakovu, djeluje već 25 godina i prepoznatljivi su po spoju tamburaške, zabavne i domoljubne glazbe. Tijekom godina postao je jedno od prepoznatljivih imena domaće tamburaške i zabavne scene.
Nastupi za navijače u Kanadi i Americi
Nastup u Zagrebu za đakovački sastav bit će uvertira u putovanje preko Atlantika. Nakon zagrebačkog koncerta, bend odlazi u Sjevernu Ameriku, gdje će tijekom Svjetskog nogometnog prvenstva nastupati pred hrvatskim navijačima.
Prvi nastup održat će se 23. lipnja u Torontu, u sklopu navijačkog programa uoči utakmice Panama - Hrvatska, na lokaciji Toronto Event Centre. Nekoliko dana kasnije, 27. lipnja, bend će nastupiti i u Philadelphiji, uoči utakmice Hrvatska - Gana.






