|00:00
„Nemuno aušros“ anksčiau į aplinkos ministro postą siūlyta Renata Saulytė, nuo praėjusių metų spalio dirbusi Aplinkos ministerijai pavaldžioje Statybos sektoriaus vystymo agentūroje (SSVA), nuo birželio paliko įstaigą.
Ji sakė agentūros Administravimo ir finansų padalinio vadovės pareigas palikusi nuo birželio 1 dienos.
„Šalių susitarimu nusprendžiau pasitraukti, nes išsiskyrė mūsų požiūriai į pokyčių tęstinumą, galbūt į rezultatą. Tai taip tiesiog ir nusprendžiau“, – BNS sakė R. Saulytė.
Situacijos ji išsamiau neaiškino motyvuodama pasirašyta konfidencialumo sutartimi. Tolesnės karjeros planų ji sakė kol kas neturinti.






