Угорщина "рішуче засуджує" російську атаку на Київ, внаслідок якої, зокрема, була пошкоджена Києво-Печерська лавра.Як повідомляє "Європейська правда", про це у себе в Х написала глава угорського МЗС Аніта Орбан.Міністерка зазначила, що внаслідок російських ударів загинули та були поранені місцеві мешканці, а також значної шкоди зазнали Києво-Печерська лавра та Успенський собор, що знаходиться на її території."Лавра є одним із найсвятіших місць православного християнства. Будь-які атаки на цивільну інфраструктуру, а особливо на релігійні об’єкти, є неприйнятними", – наголосила Орбан.Раніше повідомляли, що Україна ініціює всі відповідні процедури в рамках ЮНЕСКО та всі інші міжнародні механізми, вимагаючи "негайної та адекватної відповіді" на російський удар по Лаврі.Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро порівняв удар РФ по Лаврі з бомбардуванням Нотр-Даму.Підписуйся на "Європейську правду"!Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.Реклама:
Угорщина засудила російський удар по Києво-Печерській лаврі
Угорщина “рішуче засуджує” російську атаку на Київ, внаслідок якої, зокрема була пошкоджена Києво-Печерська лавра.















