A kormányváltás óta számos közgyűjteményben megmozdultak a munkatársak. Több helyről is értesültünk, hogy panaszlevelet fogalmaztak az illetékes új államtitkárnak, Sári Zsoltnak, aki maga is a terület szakértője közel 30 éves muzeológiai, kurátori és vezetői tapasztalattal. Néha évtizedes problémák kerülnek elő – mint például az Országos Széchényi Könyvtár esetében –, de általában az utóbbi évtized ejtőernyős pártkádereinek szakmaiatlan vezetéséből van elegük a muzeológusnak. https://hvg.hu/360/20260518_szechenyi-konyvtar-video-epuletbejaras-csotanyok-leszakadt-mennyezet-hianyzo-ablakokAmikor 2022-ben Vitézy Dávid, a közlekedés megszállott szakértője távozott a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum éléről, Schneller Domonkost nevezték ki helyére, aki előtte nem dolgozott sem a múzeumi, sem a kulturális szférában, és a közlekedési területnek sem volt szakértője. Egyetlen közlekedési eszköz kapcsán lehet ismerős a neve: ő a kerékpáros sportot összefogó Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ) elnöke. A napokban tartott viharos közgyűlésen egyébként épp megpróbálták visszahívni a szervezet éléről, ahogy a többi sportszövetség élére kinevezett fideszes politikusnak is leáldozni látszik az ideje.A 48 éves, jogász végzettségű Schneller Domonkos már egyetemistaként bekapcsolódott a politikába. Karrierje 2001-ben, az újbudai Fidelitasban indult, 2006-ban a budapesti szervezet elnöke lett, párhuzamosan Újbudán önkormányzati képviselőnek választották. A 2010-es kormányváltás után a gazdasági minisztériumban, majd a Miniszterelnökségen járta végig a ranglétrát, a helyettes államtitkári pozícióig jutva. Információink szerint amikor mentora, a kormányzati Budapest-politikáért felelős Fürjes Balázs a 2022-es választások után megbukott, neki is válságba került a politikai karrierje, ezért volt jó menekülőút számára a múzeum; szakmai tapasztalat helyett tehát elsősorban politikai lojalitása szólhatott a kinevezése mellett.Vezetése alatt több korábban is fennálló probléma súlyosbodott, miközben új működési és szakmai problémák is megjelentek az intézményben – állítják a múzeum dolgozói, és erről tanúskodik számos dokumentum is.KiűzetveA Közlekedési Múzeum városligeti otthonát a földig rombolták a Liget projekt elindításakor, hogy visszaépítsék annak eredeti, kupolás változatát, ami talán 10 milliárdból kijött volna akkor. Aztán a Ligetvédők tiltakozása miatt úgy döntött a kormány, hogy a múzeum megkapja a kőbányai Északi Járműjavítót. A nemzetközi építészeti pályázatot a világhírű Diller Scofidio + Renfro iroda nyerte meg, akik 7,87 milliárd forintért meg is tervezték az épületet, már csak meg kellene építeni. Nemcsak egy ipari műemlék újulna meg, és nyerne a város egy izgalmas múzeumépületet, hanem az egész környékre is jó hatással lenne a beruházás.Lázár János azonban mindezt keresztülhúzva, a családok körében az egyik legnépszerűbb múzeumot Debrecenbe akarta költöztetni, méghozzá a külterületen lévő, tömegközlekedéssel alig megközelíthető BMW-gyár mellé, ami mind urbanisztikai, mind muzeológiai szempontból katasztrófa lett volna. Az építészeti ötletpályázat után a nyáron kiírták a meghívásos tervpályázatot, ezen ősszel hirdettek eredményt, itt a DAW Építészeti Stúdió került az első helyre. A kormányváltással ez a terv lekerült a napirendről, a Tisza-kormány politikusai közül Vitézy Dávid mindig is ellenezte, Tarr Zoltán kulturális miniszter pedig parlamenti meghallgatásán jelezte: leállítják a múzeumi költöztetéseket.