Фото: Національна поліція України

Через російські удари по Сумській області двоє людей загинули, ще четверо постраждали.

Джерело: Національна поліція України у соцмережах

Дослівно: "Упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували 17 громад Сумської області. Ворог застосовував керовані авіабомби, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети".

Реклама: