Фото: Національна поліція України
Через російські удари по Сумській області двоє людей загинули, ще четверо постраждали.
Джерело: Національна поліція України у соцмережах
Дослівно: "Упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували 17 громад Сумської області. Ворог застосовував керовані авіабомби, ударні БпЛА, FPV-дрони, артилерію та міномети".
Реклама:







