|00:00
Pakistanas, veikiantis kaip Jungtinių Amerikos Valstijų ir Irano tarpininkas, šeštadienį pareiškė, kad sekmadienį turėtų įvykti taikos susitarimo elektroninio pasirašymo ceremonija.
Pakistano užsienio reikalų ministerija socialiniame tinkle X paskelbė, kad per pokalbį telefonu Saudo Arabijos ir Pakistano užsienio reikalų ministrai „pasveikino JAV ir Irano derybas, pasiekusias paskutinį etapą, o elektroninio pasirašymo ceremonija numatyta rytoj“.
Abi šalys pareiškė viltį, kad šis svarbus įvykis prisidės prie ilgalaikės taikos ir stabilumo regione, sakoma pranešime.
Ministerija pridūrė, kad Saudo Arabijos užsienio reikalų ministras gyrė Pakistano nuolatines pastangas skatinti tarpininkavimą ir dialogą per visas derybas.













