Фото: CENTCOM в соцмережі X
Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM) повідомило, що Іран запустив кілька безпілотників по комерційних суднах в Ормузькій протоці.
Джерело: CENTCOM в соцмережі X
Дослівно: ЦІран запустив кілька ударних безпілотних літальних апаратів односторонньої дії у спробі завдати удару по комерційних суднах, що проходять через Ормузьку протоку. Збройні сили США збили їх усі за останні години".
Реклама:











