KRK ĆE OVOG ljeta biti domaćin niza koncerata regionalnih izvođača u sklopu programa Diamond Cluba, koji novu sezonu otvara 19. lipnja nastupom Bijelog dugmeta.
Organizatori najavljuju ljetni program koji će okupiti izvođače različitih generacija i glazbenih žanrova, od popa i zabavne glazbe do trapa. Otvorenje sezone rezervirano je za Bijelo dugme, jedan od najpoznatijih bendova s prostora bivše Jugoslavije, čiji je repertoar obilježio više generacija publike. Njihov koncert ujedno će označiti početak ljetnog programa na Krku.
Ovogodišnji raspored kombinira etablirana imena regionalne scene i izvođače koji su popularnost stekli među mlađom publikom. Jelena Rozga i Željko Joksimović predstavljaju pop dio programa, dok će publika imati priliku čuti i Željka Samardžića te Sergeja Ćetkovića, izvođače poznate po baladama i dugogodišnjim koncertnim karijerama.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Nastupa i Jakov Jozinović







