RADNICI Čistoće Zadar, koje predstavljaju Jure Šimićev i Andrija Ćurković, danas su ponovno zatražili sastanak s gradonačelnikom Šimom Erlićem te najavili da će ipak nastaviti redovito odvoziti otpad do 10. lipnja kako građani ne bi snosili posljedice neriješenih problema unutar poduzeća.
Iako su početkom tjedna najavili da će obustaviti odvoz otpada ako ih gradonačelnik ne primi do 5. lipnja, što se nije dogodilo, promijenili su odluku, a prethodno su razgovarali s direktorom Čistoće Johnom Ivanom Krstičevićem.
"Naša poruka od prvoga dana ostaje ista - tražimo samo da nas se sasluša. Inicijativa nezadovoljnih radnika tek je počela i njezin cilj nije stvaranje problema građanima, nego otvaranje ozbiljnog dijaloga o uvjetima rada", poručili su.
Direktor obećao sastanak do 10. lipnja
Direktor Krstičević obećao je pak da će sastanak biti organiziran najkasnije do 10. lipnja.













